Nawóz Kompośniaczek do upraw w ogrodzie i rolnictwie - teraz nawet za 1 zł za tonę

Już teraz można kupić kompost "Kompośniaczek" nawet za 1 zł za tonę. Cena zależy od ilości kupowanego towaru. "Kompośniaczek" powstał ze skoszonej trawy, zgrabionych liści i przyciętych gałęzi - czyli z odpadów zielonych, które trafiają do Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach k. Białegostoku.

Zakład Utylizacji Odpadów w Hryniewiczach uzyskał w 2019 roku  pozytywną opinię Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju wsi dopuszczającą do obrotu organiczny kompost zarejestrowany pod nazwą „Kompośniaczek”. Spełnia on wszystkie wymogi jakościowe jak i przewidziane prawem normy. 

STOSOWANIE KOMPOŚNIACZKA

Organiczny kompost może być stosowany w uprawach polowych roślin rolniczych, uprawie roślin ozdobnych i trawników, jako komponent dla upraw roślin doniczkowych,balkonowo - tarasowych, a także w rekultywacji terenów zdegradowanych.

10 ton nawozu zawiera co najmniej 50 kg azotu, 20 kg fosforu i 30 kg potasu, dlatego też polecany jest szczególnie do gleb o niskiej zawartości próchnicy.

CENA KOMPOŚNIACZKU JUŻ OD 1 ZŁ ZA TONĘ

Cena "Kompośniaczku" jest zróżnicowana w zależności od kupowanej ilości towaru i wynosi:
- 50 zł/t - przy zakupie do 20 ton kompostu
- 30 zł/t - przy zakupie od 21 do 100 ton kompostu
- 15 zł/t - przy zakupie od 101 do 250 ton kompostu
- 1 zł/t - przy zakupie powyżej 250 ton kompostu.

GDZIE KUPIĆ KOMPOŚNIACZEK?

Osoby zainteresowane zakupem kompostu zapraszamy od poniedziałku do piątku,w godz. 7.00 – 15.00 do Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach.

Więcej  informacji na temat możliwośći zakupu uzyskają Państwo pod adresem e-mail k.mielech@lech.net.pl oraz pod numerem telefonu 85 678 49 30.

Osoby fizyczne mogą kupić nawóz tylko płacąc gotówką.

Załączniki

Powrót na początek strony