Poszukiwani pracownicy do ZUOK w Hryniewiczach

PUHP „LECH” Sp. z o. o. w Białymstoku, spółka komunalna należąca do Miasta Białystok, poszukuje pracowników do pracy w Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach na stanowiska:
- Sortowacz-klasyfikator (mile widziane kobiety),
- Pracownik działu technicznego,
- Operator ładowarki,
- Kierowca wózka widłowego,
- Kierowca ciągnika.

ZUOK w Hryniewiczach opiera swą działalność na najnowocześniejszej w Polsce automatycznej sortowni odpadów komunalnych w której pracownik na stanowisku sortowacz-klasyfikator wykonuje czynności tzw. doczyszczania (segregowania) wysortowanych przez maszyny surowców wtórnych.

Proponujemy pracę na dwie zmiany w godzinach 600 – 1400 oraz 1400 – 2200 w cyklu zmieniającym się co tydzień.

Zatrudniamy na umowę o pracę i gwarantujemy wynagrodzenie min. 2000 zł „na rękę” dla osób bez kwalifikacji po okresie próbnym a dla osób z uprawnieniami odpowiednio wyższe.

Wszyscy pracownicy Zakładu w Hryniewiczach mają zapewnione bardzo dobre warunki pracy oraz nowoczesne zaplecze socjalne. Każdy pracownik ma prawo do dofinansowania z funduszu świadczeń socjalnych wczasów lub wypoczynku zorganizowanego samodzielnie, działalności kulturalnej i sportowo-rekreacyjnej. Otrzymuje również odzież roboczą, posiłki regeneracyjne w okresie jesienno-zimowym, ma dostęp do napojów przez cały rok.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy m.kaminska@lech.net.pl wraz z danymi kontaktowymi. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 85 67 84 955 lub osobiście w Zakładzie w Hryniewiczach.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Powrót na początek strony