Poszukiwani pracownicy do pracy w ZUOK Hryniewicze

PUHP „LECH” Sp. z o.o. w Białymstoku poszukuje pracowników do pracy w Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach (ZUOK), gm. Juchnowiec Kościelny.

Poszukujemy pracowników na niżej określone stanowiska:
- Technik utrzymania ruchu linii technologicznej
- Ślusarz lub mechanik,
- Sortowacz -  Klasyfikator,

ZUOK w Hryniewiczach opiera swą działalność na najnowocześniejszej w kraju, automatycznej sortowni odpadów komunalnych. Proponujemy pracę na dwie zmiany w godzinach 6.00-14.00 i 14.00-22.00 w cyklu zmieniającym się co tydzień.

Gwarantujemy wynagrodzenie w wysokości 2.000 - 2.500 zł „na rękę”, dla osób bez kwalifikacji po okresie próbnym, a dla osób z uprawnieniami odpowiednio wyższe.

Pracodawca zapewnia bardzo dobre warunki pracy oraz nowoczesne zaplecze socjalne. Każdy pracownik ma zagwarantowane korzystanie z funduszu świadczeń socjalnych w postaci dopłat do wczasów, wypoczynku, działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej. Ponadto zapewniamy odzież roboczą, posiłki regeneracyjne w okresie jesienno-zimowym oraz dostęp do napojów przez cały rok.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mailowy: agnieszka.harasim@lech.net.pl wpisując dane do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań można dzwonić pod numer: 85 67 84 995 lub przybyć osobiście do Zakładu.

W dokumentach aplikacyjnych (CV) prosimy o umieszczenie następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 z późn.zm. )

Powrót na początek strony