Zmieniamy oblicze Targowiska Miejskiego

Dwie nowoczesne hale targowe powstaną na Targowisku Miejskim przy ul. Kawaleryjskiej w Białymstoku w 2020 roku. Ponad 150 lokali, które oferujemy, przeznaczonych jest na handel, usługi i gastronomię. Jedna z hal będzie miała głównie charakter giełdy spożywczo-rolnej.

Ilustracja do artykułu foto_aktualnosc_hale.jpg

Targowisko Miejskie przy ul. Kawaleryjskiej to największy tego typu obszar handlowy w Białymstoku i województwie. Swoją działalność prowadzi tu ok. 1000 lokalnych przedsiębiorców.

Atrakcyjne powierzchnie handlowe

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy inwestycję, która zmieni targowisko w nowoczesną przestrzeń handlowo-usługową , atrakcyjną dla klientów i przedsiębiorców. Oprócz istniejących już punktów handlowych, na terenie położonym od strony ul. Ciołkowskiego powstaną hale targowe. 

W środku znajdą się lokale o różnej wielkości. Większość będzie miała powierzchnię 18 metrów kw. Ale w ofercie jest też kilka mniejszych (7,7-12 metrów kw.) i kilka większych (22 metrów kw.).

Projekt przewiduje również możliwość łączenia maksymalnie 6 oferowanych modułów w lokale o większych powierzchniach.

Handel, usługi, gastronomia i giełda spożywczo-rolna

Hale przeznaczone są na działalność handlową i usługową. Rezerwujemy też miejsce na lokale gastronomiczne. Zgodnie z projektem może być ich nawet 20. 

Jedna z hal (hala B) dedykowana jest sprzedaży warzyw, owoców i produktów spożywczych. Powstanie więc giełda spożywczo-rolna, która będzie chętnie odwiedzana przez mieszkańców południowej części Białegostoku oraz sąsiednich miejscowości.

Licytacja ustna na dzierżawę lokali 4 lipca

P.U.H.P. LECH Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ogłasza licytację ustną na dzierżawę pozostałych jeszcze lokali handlowo-usługowych w halach targowych, które będą budowane na Targowisku Miejskim w Białymstoku przy ul. Kawaleryjskiej (wjazd od ul. Ciołkowskiego).

Licytacja ustna na lokale w halach A i B, odbędzie się 4 lipca 2019 o godzinie 9:00 w budynku administracyjnym Targowiska Miejskiego przy ul. Kawaleryjskiej 19/23.

Informacje można również uzyskać w Punkcie Informacyjnym Targowiska Miejskiego przy ul. Kawaleryjskiej:
- telefonicznie nr 85 678 49 31 i 85 678 49 51
- pocztą e-mail hale.kawaleryjska@lech.net.pl.

Szczegółowe warunki postępowania oraz plany lokali w załącznikach na stronie dotyczącej licytacji >>

Powrót na początek strony