Oferty pracy na stanowiska Technik Utrzymania Linii Technologicznej

PUHP „LECH” Sp. z o.o. w Białymstoku, poszukuje pracowników na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu Linii Technologicznej (Dział Techniczny) w Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach. Na oferty czekamy do 30 kwietnia 2021 r.

Ilustracja do artykułu sortownia4marca2021.jpg

Miejsce pracy: Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach (ZUOK),
16-061 Juchnowiec Kościelny.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

pracownik na stanowisku Technik utrzymania ruchu linii technologicznej wykonuje czynności związane z bieżącym nadzorem i eksploatacją ciągu technologicznego Sortowni tj. prace konserwacyjne , prace naprawcze .

Proponujemy pracę na trzy zmiany w godzinach 6.00-14.00 , 14.00-22.00 , 22.00 – 6.00 w cyklu zmieniającym się co tydzień;

Wymagania:

  • Minimum wykształcenie zawodowe techniczne .
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technicznym
  • Dyscyplina pracy, odpowiedzialność, uczciwość

 Pracodawca zapewnia stałą posadę w dobrych warunkach pracy . Każdy pracownik ma zagwarantowane korzystanie z funduszu świadczeń socjalnych w postaci dopłat do wczasów, wypoczynku, działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej. Ponadto zapewniamy odzież roboczą, posiłki regeneracyjne w okresie jesienno-zimowym oraz dostęp do napojów przez cały rok i dobrą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mailowy: zuok@lech.net.pl wpisując dane do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań można dzwonić pod numer: 85 67 84 995.

Termin składania CV upływa 30.04.2021 r.

 Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia, informujemy, że złożonych dokumentów nie zwracamy.

Powrót na początek strony