Licytacja ustna na dzierżawę lokali w halach targowych na Targowisku Miejskim

4 lipca odbędzie się licytacja ustna na dzierżawę lokali handlowo-usługowych w halach targowych, które powstaną w 2020 r. na Targowisku Miejskim w Białymstoku.

Ilustracja do artykułu foto_aktualnosc_hale.jpg

LICYTACJA USTNA NA DZIERŻAWĘ LOKALI

P.U.H.P. LECH Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ogłasza licytację ustną na dzierżawę lokali handlowo-usługowych w halach targowych, które będą budowane na Targowisku Miejskim w Białymstoku przy ul. Kawaleryjskiej (wjazd od ul. Ciołkowskiego).

Licytacja ustna na lokale w halach A i B, odbędzie się 4 lipca 2019 o godzinie 9:00 w budynku administracyjnym Targowiska Miejskiego przy ul. Kawaleryjskiej 19/23.

Licytacja ma na celu wyłonienie podmiotów, z którymi zostaną podpisane umowy dzierżawy lokali handlowo – usługowych w dwóch Halach Targowych, które mają być budowane na Targowisku Miejskim w Białymstoku ul. Kawaleryjskiej:
a) Hala A
- z lokalami na parterze, które planuje się przeznaczyć na handel artykułami przemysłowymi i działalność usługową,
- z lokalami handlowo – usługowymi na piętrze;
b) Hala B z lokalami na parterze, które planuje się przeznaczyć na handel artykułami przemysłowymi, artykułami spożywczo-rolnymi (preferowane) oraz działalność usługową.

Szczegółowe warunki postępowania oraz plany lokali położonych znajdują się w załącznikach na dole strony.

Informacje można również uzyskać w Punkcie Informacyjnym Targowiska Miejskiego przy ul. Kawaleryjskiej:
- telefonicznie nr 85 678 49 31 i 85 678 49 51
- pocztą e-mail hale.kawaleryjska@lech.net.pl.

ATRAKCYJNE POWIERZCHNIE HANDLOWE

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy inwestycję, która zmieni targowisko w nowoczesną przestrzeń handlowo-usługową , atrakcyjną dla klientów i przedsiębiorców. Oprócz istniejących już punktów handlowych, na terenie położonym od strony ul. Ciołkowskiego powstaną hale targowe.

W środku znajdą się lokale o różnej wielkości. Większość będzie miała powierzchnię 18 metrów kw. Ale w ofercie jest też kilka mniejszych (7,7-12 metrów kw.) i kilka większych (22 metrów kw.).

Projekt przewiduje również możliwość łączenia maksymalnie 6 oferowanych modułów w lokale o większych powierzchniach.

 

Powrót na początek strony